• De rebaixa!
  • -5%
Barça 80's

Barça 80's

Una dècada de moda en clau blaugrana

B DE BOOKS , setembre 2017

Bernat Soler ha construït a Barça 80's una crònica de records i pensaments que connecten amb aquell culer que ni s'imaginava que un dia el Barça seria el millor equip del món.

5,47 €
5,76 € -0,29 €
Compra ràpida

El Barça dels vuitanta va passar per episodis de tota mena: segrestos, lesions, hepatitis, arbitratges negatius, entrenadors destituïts, baralles entre jugadors i president... i evidentment molt poques victòries, un contrast total amb el gran Barça de fa uns anys.

Aquest llibre reivindica el Barça de la nostra joventut. Potser no era el millor Barça, però era el nostre equip. Un llibre dedicat a tots aquells culers que van viure i van patir la dècada dels vuitanta amb les seves petites alegries, però especialment amb les grans decepcions.

Un repàs històric d'una dècada, i una sèrie de records i pensaments que connecten no només amb els culers o els aficionats al Barça, sinó també amb tots els nostàlgics dels vuitanta.

Llegir-ne més

El Barça dels vuitanta va passar per episodis de tota mena: segrestos, lesions, hepatitis, arbitratges negatius, entrenadors destituïts, baralles entre jugadors i president... i evidentment molt poques victòries, un contrast total amb el gran Barça de fa uns anys.

Aquest llibre reivindica el Barça de la nostra joventut. Potser no era el millor Barça, però era el nostre equip. Un llibre dedicat a tots aquells culers que van viure i van patir la dècada dels vuitanta amb les seves petites alegries, però especialment amb les grans decepcions.

Un repàs històric d'una dècada, i una sèrie de records i pensaments que connecten no només amb els culers o els aficionats al Barça, sinó també amb tots els nostàlgics dels vuitanta.

Llegir-ne menys
Col·lecció
B DE BOOKS
Pàgines
0
Target d'Edat
Adultos
Tipus d'enquadernació
eBook
Idioma
CA
Data de publicació
20-09-2017
Autor
Bernat Soler
Editorial
B DE BOOKS
Col·lecció
B DE BOOKS
Pàgines
0
Target d'Edat
Adultos
Tipus d'enquadernació
eBook
Idioma
CA
Data de publicació
2017-09-20
Autor
Bernat Soler
Editorial
B DE BOOKS
9788490698006
20-09-2017
Bernat Soler
Bernat Soler
Veure més
Bernat Soler
Bernat Soler Llegir-ne menys
Veure més

Subscriu-te a les nostres novetats editorials

Suggeriments

Altres usuaris també van mirar

Actualidad

Artículos relacionados con este libro

Reseñas

Ressenyes

No hi han ressenyes
Product added to wishlist